null

Natural Dog Food Company Adult Large Bite Chicken 

Karma dla dorosłych psów dużych ras z kurczakiem


Skład: Suszone mięso kurczaka (min 22%), świeże mięso kurczaka (min 21%), ryż brązowy pełnoziarnisty (min 21%), pełnoziarnisty owies, warzywa i zioła mieszane (10%), pełnoziarnisty jęczmień, rafinowany olej z kurczaka, buraki cukrowe, siemię lniane, drożdże piwne.
Analiza: Białko surowe 20%, Tłuszcz surowy 8,5%, Włókno surowy 3%, Popiół surowy 5%,

Naturalne składniki mineralne : Miedź 7,33mg/kg, Sód 0,17%, Wapń 1,18%, Fosfor 1,10%, Magnez 1,10%, Potas 0,64%, Żelazo 171mg/kg, Cynk 54,3mg/kg, Naturalne witaminy : Witamina B12: 13ug/100g, Witamina A: 6,85iu/g, Witamina B1: 1,78mg/kg, Witamina B2: 3,63mg/kg, Witamina E: 9,6mg/kg Kaloryczność: 333.00kcal/100g

Główne składniki odżywcze karmy: Mięso z kurczaka – wysokojakościowe źródło białka o pełnym profilu aminokwasowym pochodzące zarówno z kurczaka świeżego jak i suszonego mięsa.

Brązowy ryż - źródło korzystnego dla organizmu błonnika, węglowodanów złożonych i niezbędnych aminokwasów.

Warzywa – w tym marchew, brokuły, szpinak i inne – zawierające wyłącznie naturalne witaminy m. in: C, E, H prowitaminę A, Beta Karoten, witaminy z grupy B, kwas foliowy, minerały, w tym – wapń, potas, cynk i żelazo oraz inne.

Zioła - aby przeciwdziałać niestrawności, anemii, zapobiec chorobom nerek i układu krwionośnego, poprawić trawienie, zadbać o jamę ustną i ogólne samopoczucie.

Owies – pełnoziarnisty - źródło energii i białka, bogaty w tłuszcze, minerały i witaminy z grupy E i B, które są odpowiedzialne za prawidłowe wykorzystanie składników odżywczych i budowy kości.

Pełnoziarnisty jęczmień - źródło skrobi i protein z szeroką gamą witamin z grupy B, witaminą C oraz pozostałymi witaminami, minerałami, aminokwasami i aktywnymi enzymami.

Buraki - źródło błonnika, zarówno rozpuszczalnego jak i nierozpuszczalnego.

Siemię lniane - źródło białka, a także kwasów tłuszczowych Omega3. Zawiera "lignany", które posiadają właściwości antyoksydacyjne. Korzystnie wpływa na stan skóry i sierści psa.

Rafinowany olej z kurczaka - zapewnia wysoki i jednolity poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych przede wszystkim Omega6. Dobre źródło wysokowartościowych i lekkich protein.

Drożdże piwne – naturalne prebiotyki wspierające system odpornościowy.

Nasze witaminy i składniki mineralne pochodzą wyłącznie z najwyższej jakości składników z jakich przygotowywana jest karma. Są to produkty naturalne i ich przyswajalność jest identyczna jak witamin i składników mineralnych w tradycyjnej diecie człowieka. Nie suplementujemy sztucznie witaminami syntetycznymi naszych karm, produkt który Państwo otrzymujecie jest w 100% naturalny

Dawkowanie karm dla psów dorosłych:

null