Racjonalne żywienie naszych zwierząt ma znaczenie podstawowe, a właściwie dobrana karma to klucz do ich zdrowia.

W Natural Dog Food Company zawsze wierzyliśmy, że żywność naturalna, bez jakichkolwiek sztucznych domieszek, to właściwy wybór zarówno dla nas jak i naszych zwierząt. Stworzyliśmy linię karm w 100% wolnych od jakichkolwiek syntetycznych dodatków i konsekwentnie dbamy o doskonałą jakość składników z jakich komponujemy nasze receptury, tak aby móc z dumą powiedzieć, że nasze produkty to żywność o najwyższej biologicznej wartości, której wszystkie składniki są wyłącznie pochodzenia naturalnego.

Karmy NDFC zawierają wyłącznie najlepsze mięso, nie zawierają pszenicy, kukurydzy ani soi często odpowiedzialnych za reakcje alergiczne u zwierząt. 

Karmy NDFC nie zawierają jakichkolwiek sztucznych i szkodliwych konserwantów, w tym BHA, BHT i czy Ethoxyquin - często enigmatycznie opisywanych w składzie innych karm jako "konserwanty dopuszczone przez Unię Europejską", a będące czynnikami rakotwórczymi przy dłuższym spożywaniu. Nasze karmy konserwują naturalne witaminy i przeciwutleniacze.


Świadectwa klientów dowodzą, że nasza filozofia i bezkompromisowe podejście związane z doborem składników, sprawdzają się w sposób najbardziej widoczny kiedy NDFC jest podawana psom z reakcjami alergicznymi - skórnymi i trawiennymi, wywołanymi podawaniem niewłaściwego pożywienia. Fakt, że karma NDFC jest hypoalergiczna - czyli nie wywołuje i łagodzi reakcje alergiczne, sprawia, że po przejściu na żywienie karmami NDFC - problemy większości alergików znikają.
Podkreślamy, NDFC nie jest karmą leczniczą, pozytywne reakcje psów są dowodem wyłącznie na to, jak wielkie znaczenie ma karmienie produktami naturalnymi bez chemicznych domieszek.

Karma Natural Dog Food Company to produkt wyjątkowy, przygotowany odpowiednio, aby zapewnić naszym psom długie i zdrowe życie - tak, jak chciała natura.