null

Natural Dog Food Company Puppy Chicken 

Karma dla szczeniąt wszystkich ras oraz dla dorosłych psów ras małych z kurczakiem


Skład: Suszone mięso kurczaka (min 29%), Świeże mięso kurczaka (min 26%), brązowy ryż pełnoziarnisty (min 20%), owies, mieszane warzywa i zioła (min 9%),pełnoziarnisty jęczmień, siemię lniane, rafinowany olej z kurczaka, drożdże piwne.

Analiza: Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 11,5%, Włókno surowe 2,5%, Popiółsurowy 7%

Naturalne składniki mineralne : Miedź 9,16mg/kg, Sód 0,21%, Wapno 1,47%, Fosfor 1,38%, Magnez 1,38%, Potas 0,80%, Żelazo 231mg/kg, Cynk 67,08mg/kg,

Naturalne witaminy : Witamina B12: 16ug/100g, Witamina A: 8,60iu/g, Witamina B1: 2,23mg/kg, Witamina B2: 4,53mg/kg, Witamina E: 12mg/kg

Kaloryczność: 346.25kcal/100g

Główne składniki odżywcze karmy:

Mięso z kurczaka – wysokojakościowe źródło białka o pełnym profilu aminokwasowym pochodzące zarówno z kurczaka świeżego jak i suszonego mięsa.

Brązowy ryż - źródło korzystnego dla organizmu błonnika, węglowodanów złożonych i niezbędnych aminokwasów.

Warzywa – w tym marchew, brokuły, szpinak i inne – zawierające wyłącznie naturalne witaminy m. in: C, E, H prowitaminę A, Beta Karoten, witaminy z grupy B, kwas foliowy, minerały, w tym – wapń, potas, cynk i żelazo oraz inne.

Zioła - aby przeciwdziałać niestrawności, anemii, zapobiec chorobom nerek i układu krwionośnego, poprawić trawienie, zadbać o jamę ustną i ogólne samopoczucie.

Pełnoziarnisty jęczmień - źródło skrobi i protein z szeroką gamą witamin z grupy B, witaminą C oraz pozostałymi witaminami, minerałami, aminokwasami i aktywnymi enzymami.

Siemię lniane - źródło białka, a także kwasów tłuszczowych Omega3. Zawiera "lignany", które posiadają właściwości antyoksydacyjne. Korzystnie wpływa na stan skóry i sierści psa.

Rafinowany olej z kurczaka - zapewnia wysoki i jednolity poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych przede wszystkim Omega6. Dobre źródło wysokowartościowych i lekkich protein.

Drożdże piwne – naturalne prebiotyki wspierające system odpornościowy.

Nasze witaminy i składniki mineralne pochodzą wyłącznie z najwyższej jakości składników z jakich przygotowywana jest karma. Są to produkty naturalne i ich przyswajalność jest identyczna jak witamin i składników mineralnych w tradycyjnej diecie człowieka. Nie suplementujemy sztucznie witaminami syntetycznymi naszych karm, produkt który Państwo otrzymujecie jest w 100% naturalny

Dawkowanie karm dla szczeniąt:

null